Domov

obcine
Občine
Kategorije prispevkov
Izleti po Sloveniji
Romarske poti
Slovenske pešpoti
Slovenska mesta in kraji
Slovenske domačije
Krajinski parki
Veliki Slovenci
Zanimivosti
Jezera
Novice
Vodniki in zemljevidi
Satelitska slika
Dogodki po Sloveniji
Trenutno ni napovedi.
Poglej cel koledar
Prijava

Pozabljeno geslo?
Slovenija
Slovenija
Osnovni podatki
Slovenske občine
Škofije
Statistika uporabnikov
48790 registriranih
0 danes
0 ta teden
0 ta mesec
Kam.si forum
Dobrodošli, Obiskovalec
Prosimo Prijava ali Registracija.
Ste izgubili geslo?
Odg:potrebni popravki na strani (taki ali drugachni) (1 gleda)
_GEN_GOTOBOTTOM Pošlji odgovor

TEMA: Odg:potrebni popravki na strani (taki ali drugachni)

chebeltza (Uporabnik)
Senior
Sporočil: 13
graphgraph
Kliknite tukaj za ogled profila tega uporabnika
potrebni popravki na strani (taki ali drugachni) 12/10/2008 23:47  
amMMm.. ja, na strani sm opazila zhe prekomerno veliko problemov inu napak in se odlochila odprt topic na to temo.
prosila bi, che lahko tudi 2gi uporabniki v talele thread napishejo kje in ob kakshni priliki so naleteli na tezhavo ali pa samo predlog za izboljshavo (chesarkoli).
  Administrator je onemogočil javno pisanje.
chebeltza (Uporabnik)
Senior
graphgraph
Odg:potrebni popravki na strani (taki ali drugachni) 12/10/2008 23:54  
1va stvar, ka me je zmotila je bla neke sorte "solata", ki se je pojavila, ko sem zhelela reply.at na forumu in nisem bila logirana.
mislim, da bi bilo dovolj, da bi se pojavil text, kjer se sporocha, da morash biti za komentiranje na forumu logiran in potlej spodej login/registration forma, al pa text in link na login formo.
trenutno je link "prijavi se" povezan na 1vo stran, zato je prvi vtis, da pravzaprav link ne dela.

Sporočilo urejeno od: chebeltza, pri: 12/10/2008 23:55
chebeltza (Uporabnik)
Senior
graphgraph
Odg:potrebni popravki na strani (taki ali drugachni) 13/10/2008 00:07  
glede na to, da sm na vsemrezhju prisotna zhe kar lep chas, morm priznat, da spljoh ne vem, kaj nekatere stvari pomenijo oz. kako jih obravnavat.
ko sem se logirala, sem opazila, da sem dobila zasebno sporochilo. ko sem odprla zasebna sporochila se je pojavila stran, katere nisem ne razumela niti mi ni dala vedeti, kaj narediti.

"Čaka te povezava za odobritev od osebe Urednik!" bi se lahko prevedlo nekako v smislu:
"Urednik vam je poslal prošnjo za prijateljevanje" al pa kej podobnga, jest nism dobra v prevajanju, ker se mi angleshke fraze she zmerej zdijo boljshe (uglavnem, nekej kar bi se smiselno prevedlo oz. bi blo vsaj nekako berljivo iz "you have a friend request").
she boljsh bi blo, che bi bil zraven link, ka bi te prestavu na stran, kjer lahko uredish to proshnjo za prijateljevanje (sprejmesh, zavrnesh), ker mislim, da se vechini ne sanja, kaj s tem obvestilom narest (jest nisem).

Sporočilo urejeno od: chebeltza, pri: 13/10/2008 00:09
chebeltza (Uporabnik)
Senior
graphgraph
Odg:potrebni popravki na strani (taki ali drugachni) 13/10/2008 00:33  
na strani: uredi svoj profil, bi bilo super, che bi se lahko prevedl povezave kako drugache. gledano na prejshnji post najbolje v "prijatelji" al kej v tem smislu. trenutno je namrech spet problem, ker se ne ve o chem se pravzaprav gre.

Sporočilo urejeno od: chebeltza, pri: 13/10/2008 00:34
chebeltza (Uporabnik)
Senior
graphgraph
Odg:potrebni popravki na strani (taki ali drugachni) 13/10/2008 00:40  
na strani, kjer se urejajo prijateljstva, so tabi oz. text.i v tabih slabo vidni, ker so daljshi od tabov. torej, ali spremeniti text.e, da bodo krajshi, al pa podaljshat tabe.
spodaj je gre text v rob, pa bi blo fajn, che se ga mal odmakne od roba.
chebeltza (Uporabnik)
Senior
graphgraph
Odg:potrebni popravki na strani (taki ali drugachni) 13/10/2008 00:42  
nah.. tolk za danes, ob priliki pa naprej.

jest!
chebeltza (Uporabnik)
Senior
graphgraph
Odg:potrebni popravki na strani (taki ali drugachni) 14/10/2008 14:26  
amMMm.. ko kliknem na link "blogi uporabnikov", se link "galerija slik" pomakne v 2go vrsto in prekrije path strani.

che sm prou vidla, se to zgodi zaradi tega, ker menu ni skladen s tistim na 1vi strani oz. so po vsej verjetnosti posamezni linki/gumbi bolj razpotegnjeni.

chebeltza (Uporabnik)
Senior
graphgraph
Odg:potrebni popravki na strani (taki ali drugachni) 15/10/2008 00:16  
ena stvar je.. ka me "malo prekomerno" (no.. vchasih sam mal, uchasih pa mal vech) zmoti, je chas, ko ti poteche session. a bi se to dal mal podaljshat? mislam, ka tolele uchasih ni lih stran na kjeri bi efektivno klikal 3ure in potlej shu na kofe. tukej se pach usedesh s kofetom za rachunalo in preberesh kako stvar.. in che je "stvar" dolga, seveda dl chasa beresh.. med tem te pa zhe 3x vun vrzhe. pa che bi potlej zhelel "stvar" tudi malce pokomentirat, se morash seveda spet logirat.. in u chasu, ko prebirash 2go "stvar", te spet vun vrzhe.. itd. itd.
uglavnem.. che lahko malce podaljshate, che pa ne, pa nach
Urednik (Admin)
Admin
Sporočil: 77
graphgraph
Odg:potrebni popravki na strani (taki ali drugachni) 15/10/2008 10:29  
chebeltza je napisala:
ena stvar je.. ka me "malo prekomerno" (no.. vchasih sam mal, uchasih pa mal vech) zmoti, je chas, ko ti poteche session. a bi se to dal mal podaljshat?

No evo - stvar, ki je tudi mene motila, pa je nisem spremenil, dokler ni bilo zunanje spodbude Cas aktivnega sessiona je podaljasan iz 10ih minut na eno uro. Posebej je bila stvar problematicna, ker ti je lahko session potekel med pisanjem bloga. Upam, da bo nova nastavitev v redu. Krajsa nastavitev je boljsa s stalisca varnosti - to je razlog za originalno nasatavitev tako kratkega casa ...

Sporočilo urejeno od: Urednik, pri: 15/10/2008 10:34
Urednik (Admin)
Admin
Sporočil: 77
graphgraph
Odg:potrebni popravki na strani (taki ali drugachni) 15/10/2008 10:58  
chebeltza napisal:
na strani, kjer se urejajo prijateljstva, so tabi oz. text.i v tabih slabo vidni, ker so daljshi od tabov. torej, ali spremeniti text.e, da bodo krajshi, al pa podaljshat tabe.
spodaj je gre text v rob, pa bi blo fajn, che se ga mal odmakne od roba.

Lazje stvari jaz zbiram, da zgledam bolj priden - napisi na tabih prilagojeni (skrajsani), uvodni tekst odmaknjen od levega in desnega roba.

http://www.kam.si/index.php?option=com_comprofiler&Itemid=489&lang=sl&task=manageConnections
_GEN_GOTOTOP Pošlji odgovor
Copyright 2007 Best of Joomla, Powered by FireBoardnaloži zadnje poslana sporočila na namizje
Zemljevid

Zadnji zapisi v bloge
Pisci blogov
Arhiv blogov
Zadnji prispevki

16:27 4.10.2008